لمینت سرامیکی

در کلینیک دندانپزشکی قدس، ما معتقدیم که همه افراد باید لبخندی داشته باشند که به آن افتخار می‌کنند. هیچ کس نباید لبخندش را پنهان کند با لمینت سرامیکی افراد متعددی لبخندشان را با کمک ما باز آفرینی کرده اند. اغلب مواقع بیمارانی را مشاهده می کنیم که از شکستگی، لکه دار شدن شدید یا فرسودگی دندان شکایت دارند. خبر خوب این است که گزینه‌های مختلفی من جمله لمینت سرامیکی برای اصلاح این مشکلات وجود دارد. لمینت سرامیکی راه درازی را پیموده است و چه نیاز به چند اصلاح جزئی داشته باشید یا یک تغییر کامل، دندانپزشکان متخصص ما می‌توانند به شما کمک کنند.

لمینت سرامیکی برای خنده‌ای زیباتر

لبخند خود را با لمینت سرامیکی زیباتر کنید. عوامل شخصی مختلفی وجود دارد که می‌تواند بر احساس ما در مورد لبخند تأثیر بگذارد. برخی از افراد ناراضی هستند زیرا دندان‌هایشان به شدت لکه دار شده یا تغییر رنگ داده است. در حالی که برخی نسبت به دندان‌های تراشیده، کج یا نامتعارف خود آگاه هستند. در کلینیک دندانپزشکی قدس، لمینت سرامیکی انتخابی محبوب برای افرادی است که می‌خواهند زیبایی لبخند خود را بهبود بخشند.

لمینت سرامیکی یک پوسته محکم و بسیار نازک از سرامیک است که روی دندان برای اصلاح مشکلات زیبایی چسبانده می شود. متخصصان دندانپزشکی زیبایی ما همچنین از لمینت سرامیکی برای تراز کردن دندان‌های شلوغ یا بستن فاصله بین دندان‌ها استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لمینت سرامیکی و دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک دندانپزشکی قدس تماس بگیرید.

قبل و بعد لمینت سرامیکی در شهر قدس

 عملکرد لمینت سرامیکی

ممکن است تعجب کنید که چگونه یک پوسته سرامیکی نازک می‌تواند در برابر تمام سایشی که در معرض آن قرار می‌گیرد، مقاومت کند. پاسخ به این سوال در این دو واقعیت نهفته است:

اگرچه سرامیک ذاتاً ماده شکننده ای است و در صورت افتادن یا خم شدن به راحتی می‌شکند. اما زمانی که به یک زیرساخت متصل می‌شود. به گونه‌ای پشتیبانی می‌شود که از این ضعف‌ها جلوگیری کند. (نیروهایی که به آن وارد می‌شوند به ساختار دندان محکم زیرین منتقل می‌شوند و در مقابل آن مقاومت می‌کنند.)

ماهیت سخت و سرامیکی (شبیه شیشه) روکش سطحی بسیار بادوام ایجاد می‌کند. (در برابر ترکیباتی که در معرض آن قرار می‌گیرد نفوذناپذیر است و به خوبی در برابر سایش مقاومت می‌کند.)

نحوه چسباندن لمینت سرامیکی به دندان‌ها در واقع شبیه کامپوزیت دندان در شهر قدس است. در این فرآیند، یک سری مراحل برای ایجاد پیوند قوی بین لمینت دندان و مینای دندان استفاده می‌شود. هنگامی که لمینت قرار می‌گیرد، از یک پیوند قوی بین مینا و روکش استفاده می‌شود.

 

مزایای لمینت سرامیکی

همان‌طور که به جزئیات این روش درمانی می‌پردازیم، ویژگی‌هایی وجود دارد که لمینت سرامیکی را منحصر به فرد می‌کند:

قرار دادن روکش‌ها یک فرآیند درمانی نسبتاً محافظه کارانه است. در مقایسه با قرار دادن دیگر روکش‌های دندانی، تراش دندان بسیار کمتری مورد نیاز دارد. در صورت استفاده از این درمان، لمینت‌ها ظاهری بسیار زیبا و طبیعی دارند. به دلیل سطح سرامیکی خود، مقاومت بالایی در برابر لکه دارند . لمینت سرامیکی می‌تواند برای اهداف ترمیمی و زیبایی استفاده شوند. اما آنها از هم بسیار متفاوت هستند.

پس از لمینت در شهر قدس

تفاوت تاج دندان و لمینت در شهر قدس

یک روکش فقط قسمت جلوی دندان آن را می‌پوشاند.

یک تاج به طور کامل روی تمام طرف‌های دندانی که روی آن قرار گرفته است، قرار می‌گیرد. این یک تفاوت واقعاً بزرگ است و تعیین می‌کند که در هنگام انجام هر یک از این نوع ترمیم‌ها، چه مقدار تراش دندان مورد نیاز است.

به دلیل تطبیق پذیری، لمینت سرامیکی می‌تواند برای ترمیم یک دندان یا به عنوان بخشی از اصلاح لبخند استفاده شوند. با استفاده از اصول طراحی لبخند، ما به شما کمک می‌کنیم تا لبخندی طبیعی که مکمل ویژگی‌های منحصر به فرد شما باشد را بازسازی کنید.

اصلاح لبخند برای بیمارانی است که برای بازسازی زیبایی طبیعی، سلامت و عملکرد لبخند خود به ترکیبی از درمان‌های زیبایی دندان نیاز دارند، توصیه می شود. طراحی لبخند ممکن است شامل لمینیت سرامیکی، انله‌ها، کامپوزیت یا سفید کردن دندان‌ یا همان بلیچینگ باشد که همگی با دقت طراحی شده‌اند تا به لبخند شما ظاهر و احساسی طبیعی ببخشند. این ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما اصلاح لبخند کاری است که ما به صورت روزانه در کلینیک دندانپزشکی قدس انجام می‌دهیم.

انتخاب رنگ لمینیت سرامیکی در شهر قدس

چند ویزیت برای تکمیل لمینت سرامیکی لازم است؟

در اولین قرار ملاقات، دندان کانتور شده و یک قالب دقیق از دندان گرفته می‌شود. سپس قالب دندان به آزمایشگاه داخلی ما ارسال می‌شود تا پردازش شود. روکش‌هایی که در آزمایشگاه خود ما تولید می‌شوند، برای هر بیمار طراحی می‌شوند و لبخندی سفید و طبیعی را ارائه می‌کنند. در مرحله پایانی روکش تمام شده روی دندان سیمان می‌شود، سپس هرگونه تعدیل انجام می‌شود. کل فرآیند معمولاً شامل دو جلسه به فاصله 6 روز است.

مزایای لمینت سرامیکی

  1. از لمینیت سرامیکی می‌توان برای بهبود ظاهر یک، دو یا چند دندان استفاده کرد.
  2. لمینت سرامیکی با دقت طراحی شده‌اند تا با سایه دندان‌های طبیعی شما مطابقت داشته باشند.
  3. لمینت سرامیکی دندان‌هایی را که شکسته، بریده شده یا شکل نامنظم دارند، بهبود می‌بخشد.
  4. لمینیت سرامیکی را می‌توان برای رفع شکاف‌های جزئی در دندان‌های جلویی اعمال کرد.
  5. لمینت در برابر لک شدن و تغییر رنگ مقاوم هست.
  6. لمینیت سرامیکی گزینه‌ای عالی برای دندان‌های بدرنگی است که به سفید شدن پاسخ مناسب نمی‌دهند.
  7. لمینیت سرامیکی می‌توانند عملکرد کلی دندان‌های شما را بهبود بخشند.
  8. درمان پیشنهادی در اصلاح طرح لبخند.
  9. لمینیت سرامیکی با کیفیت خوب برای سال‌های طولانی دوام می‌آورند. با مراقبت مناسب، لمینت سرامیکی می‌تواند تا 20 سال دوام بیاورد.

لمینت در شهر قدس

نگهداری از لمینت سرامیکی

مراقبت از لمینت سرامیکی بسیار ساده است. با آنها مثل دندان‌های طبیعی خود رفتار کنید. دو بار در روز با یک خمیر دندان حاوی فلوراید مسواک بزنید، روزانه نخ دندان بکشید و به طور منظم به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری کنید. اگر دندان‌قروچه می‌کنید، ممکن است دندانپزشک به شما پیشنهاد کند که هنگام خواب از محافظ شب استفاده کنید.

قیمت لمینت در شهر قدس چقدر است؟

هزینه لمینت دندان در شهر قدس به کیفیت مواد و تکنولوژی مورد استفاده بستگی دارد. تجربه کاری پزشکان و آزمایشگاه بسیار مهم است. مرکز دندانپزشکی ما در شهر قدس بهترین قیمت را برای لمینت دندان ارائه می‌دهد. لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌ها و تخفیف‌ها با ما تماس بگیرید.

ما در کلینیک دندانپزشکی قدس به رفاه شما و پیروی از یک رویکرد جامع‌تر اعتقاد داریم.  

پیمایش به بالا
به بالا بروید