32658965235
121265896589

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید.

"ضروری" indicates required fields

5849385943895

در هر سنی که هستی زیباترین لبخندتو بزن

30 درصد تخفیف ویژه ایمپلنت دندان

با پر کردن فرم مقابل از 30 درصد تخفیف برای ایمپلنت دندان با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مدت محدود برخوردار شوید. این پیشنهاد فرصتی ایده آلی برای شماست تا زیبایی لبخند خود را با قیمتی مناسب بدست آورید. ایمپلنت‌های دندانی کلینیک دندانپزشکی قدس، توسط بهترین برند های دنیا ساخته می شود که دوام، ماندگاری و ظاهری طبیعی دارند. همین الان با ما تماس بگیرید تا در مورد این فرصت باورنکردنی اطلاعات بیشتری کسب کنید!

درباره ما بیشتر بدانید

کلینیک دندانپزشکی قدس

انتخاب کلینیک دندانپزشکی قدس به معنای انتخاب تیمی از متخصصان مجرب و متعهد به سلامت دندان شماست. ما در دندانپزشکی قدس فقط از بهترین مواد و جدیدترین فناوری‌ها برای ارائه خدمات دندانپزشکی خود استفاده می‌کنیم که نه تنها موفقیت تضمین شده ای دارند، بلکه بدون درد نیز هستند. کلینیک ما قیمت های مناسب خود در ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی شناخته شده است و ما تضمین می کنیم که مراقبت های دندانی با کیفیت بالا برای همه قابل دسترسی است.
342094032

چرا کلینیک دندانپزشکی قدس را انتخاب کنیم؟

ویژگی های کلینیک قدس

استفاده از مواد درجه یک

ما از بهترین و با کیفیت ترین مواد دندانپزشکی استفاده میکنیم

کادری متخصص و با تجربه

کلینیک دندانپزشکی قدس از کادری با تجربه و متخصص تشکیل شده است

قیمت مناسب

کلینیک دندانپزشکی قدس همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها دارد

مراجعین درباره ما چه می گویند؟

نظرات مراجعین

سوالات پرتکرار کاربران

سوالات متداول

روش کاشت دندان شامل چندین مرحله است که با یک مشاوره و معاینه کامل دندان شروع می شود تا مطمئن شوید کاندید مناسبی هستید. درمانی معمولاً شامل مراحل زیر می شود:

  1. قرار دادن ایمپلنت از طریق جراحی
  2. بهبودی و یکپارچگی استخوان
  3. قرار دادن اباتمنت
  4. چسباندن تاج

دوره نقاهت برای ایمپلنت دندان بسته به فرد و ویژگی های جراحی آنها می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، مرحله بهبودی اولیه، که در آن ایمپلنت با استخوان ترکیب می شود، حدود 6 تا 12 هفته طول می کشد. با این حال، بهبودی کامل و ادغام کامل ممکن است چندین ماه طول بکشد. بیماران معمولاً هر گونه ناراحتی را با مسکن کنترل می‌کنند و می‌توانند با رعایت برخی اقدامات احتیاطی ظرف یک یا دو روز به فعالیت‌های روزانه خود بازگردند.

  • معاینات معمول دندانپزشکی
  • اجتناب از غذاهای سفت در مراحل اولیه
  • ترک سیگار
  • مسواک زدن منظم و نخ دندان کشیدن

پوشش ایمپلنت های دندانی بسته به طرح بیمه دندان شما می تواند متفاوت باشد. برخی از طرح ها بخشی از هزینه ایمپلنت را پوشش می دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به هیچ وجه ایمپلنت را پوشش ندهند، زیرا ایمپلنت را یک عمل زیبایی می دانند.  

تعرفه خدمات دندانپزشکی

نام خدمتهزینه
هر واحد ایمپلنت کره ای برند مگاژن (MEGAGEN)17.800.000 تومان
پیمایش به بالا
به بالا بروید